Категории

.

Категории

.

Висококачествен Предпазител е съвместима с HP CP1210 1510 1215 1515 1518 1518 CM1312 220V нагревателен блок

Висококачествен Предпазител е съвместима с HP CP1210 1510 1215 1515 1518 1518 CM1312 220V нагревателен блок

BGN 128.00

Наличност
Налично


Висок квалитет Fuser Единица Компатибилен За HP CP1210 1510 1215 1518 1515 1518 CM1312 220 V Греење Единица
Пакување : Неутрален
Време на испорака :
во рок од 3-5 дена од приемот на плаќање (Зависи од цел Количество )
Плаќање :
Тоа е најдобро да се користи Alipay,но исто така може да се користи western union,Банкарски трансфер,Т/Т.
Превозот :
Општи Изразат начин : Кина Пост Воздух Mail DHL ПРОЗОРЦИ ЕМС FEDEX ТНТ итн.
За по-продажба на услуги :
(1)Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.
(2) Ако имате нешто во неволја за нашето производство,ве молиме ги споделите со нас,ние ќе се ослободите од тоа што е можно побрзо.

Основни характеристики

Цвят:
Друго
Номер На Модела:
CP1210
търговска марка:
РУИДЖИАКСИН
Тип:
Друго

Избор на клиенти