Категории

.

Категории

.

Безплатна доставка оригинална за HP1160 1320 лазерен скенер в събирането на лазерната глава RM1-1143-000 RM1-1143 в продажба

Безплатна доставка оригинална за HP1160 1320 лазерен скенер в събирането на лазерната глава RM1-1143-000 RM1-1143 в продажба

BGN 24.00

Наличност
Налично


Превозот : Ние Брод на Светот преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, CPAM, ние исто така имаат свои товар на бродот на стоки worldwise со поевтина цена Предмети се испраќаат преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, стигнат до повеќето од countryes whith во 5-15 работни дена. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 45 работни дена. Плаќање : да ја прифатиме alipay тука Ние, исто така, прифати Т/T, Western Union Гаранција и Гаранција : Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако компатибилни објект е неисправна на 1 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако компатибилни објектот е неисправен по 1 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест. Оригиналниот нова точка ние гарантираме за квалитетот и може да работат добро на машина. ние не прифаќаме да се вратат. Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

Основни характеристики

търговска марка:
ТЭНЪЮАНЬ
Номер На Модела:
1160/1320
Цвят:
BK
Тип:
Друго
Име на продукта:
Възел лазерен скенер
Н/Н:
RM1-1143-000 RM1-1143
Качество:
90% нов оригинал
Гаранция:
3 месеца
Минимална поръчка:
1бр
използвайте за:
RM1-1143-000 RM1-1143
Пакет:
Неутрална Опаковка

Избор на клиенти