Категории

.

Категории

.

Нов оригинален вентилатор на CPU за HP 4411S 4410S 4415S 4416S 4510S 4515S 4710S 4414s CPU Fan DC5V 3pins

Нов оригинален вентилатор на CPU за HP 4411S 4410S 4415S 4416S 4510S 4515S 4710S 4414s CPU Fan DC5V 3pins

BGN 15.00 BGN 15.98

Наличност
Налично


НОВИ Оригинални CPU Вентилатор За HP 4411 S 4410 S 4415 S 4416 S 4515 S 4510 S 4710 S 4414s CPU Вентилатор DC5 V 3pins Применлив Модел : За HP 4411 S 4410 S 4415 S 4416 S 4515 S 4510 S 4710 S 4414s Дел Број : KSB0505 HA Испорака Тежина : 3oz (нето : 2oz)
Забелешка : Важно ! Важно ! Важно !
Вие треба да бидете сигурни дека вашата тековна фан дека ќе се отстранат од вашиот лаптоп е иста со нашата фан .На истиот тип на лаптоп може да има девојче фанови. Ако имате било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да купите . Ви благодариме.
Внимание :
На истиот тип на лаптоп фан може да има неколку производители, ве молиме да не разбираат дека на навивачите во нашата продавница не е оригинална, бидејќи тие не се исто производителот !
Главниот вентилатор фабричките :
ДЕЛТА / SUNON / FORCECON / ADDA / Panasonic
AVC / SANYO / NMB / Nidec / ebmpapst
Ако ти е гајле производителите фабрика , ве молиме да се поврзете со нас да се назначи maufacturer.
Карактеристики :
1. Тоа ги штити вашите вредни податоци од страна на одржување на ПРОЦЕСОРОТ кул
2. ПРОЦЕСОРОТ фан карактеристики ефикасна топлина дисипација и ниско ниво на бучава
3. Ќе можат да работат колку што ви се допаѓа, без прегревање на вашиот компјутер
4. Одржите вашиот компјутер кул и удобно врз скутот или на вашата работна маса со овој CPU вентилатор
5. Направени од високо-квалитетен материјал, тоа е издржливи во употреба
6. Совршен дизајн за висока компатибилност и одличен состави
Пакет : 1x вентилаторот за ладење на процесорот
Слични Производи : ја Посетите мојата продавница : Превозот : 3.Колку долго може да се добие мојата цел? Приближното време на испорака откако ќе го испрати надвор.

Основни характеристики

Шум:
N
Тип:
Фен
търговска марка:
WFXSTD
Размер На Вентилатора:
1 инч
Пакет:
No
На линия:
3 линия
Приложение:
Процесор
Съвместим процесор:
Y
Материал На Радиатора:
Алуминий
Номер На Модела:
Вентилатор за HP 4411S 4410S 4415S 4416S 4510S 4515S 4710S 4414s

Избор на клиенти