Категории

.

Категории

.

NMB-MAT 3110GL-B5W-B69 H03 DC 24V 0.18 A 80x80x25mm 3-жични от страна на сървъра на квадратен фен

NMB-MAT 3110GL-B5W-B69 H03 DC 24V 0.18 A 80x80x25mm 3-жични от страна на сървъра на квадратен фен

BGN 30.05

Наличност
Налично


Бренд : NMB
Број на модел : 3110 GL-B5 W-B69, H01 Напон / Ampere / Доведе / Големина 24 V DC 0.18 3-жица 110mm 80x80x25mm Објект Состојба : Користено
Гаранција : 2 Месеци Гаранција
Превозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading). Иако тоа се користи. Но, не влијае врз работата и квалитет , имаме многу добар фидбек. Постојат многу акции не на полиците, ако е потребно, ве молиме да обезбеди модели и слики да ни се.Сите производи гаранција 2 месеци. Европските земји го користат DHL express. Ве молиме, напишете EORI број. Ви благодариме на Превозот Aramex ве Молиме приложете копија од лична карта(земе фото). Пошта поштенски промена на политиката во руската Федерација,(10-22 дена за Испорака)! купувачот треба да се напишани на полно име. 1.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно,Ние поддршка на пратката од страна на e Packet(САД), Ali Express Стандард Превозот, DHL, EMS, и локација за подигнување на Глобалната Mail и повеќе.(Стандард Превозот Побрзо tha Mail)
Ali Express Стандард Брзо !! 10-28 дена (Поединечни земји или дури и подолго)
e Packet ,Хонгконг Пост ,DHL Глобалната Mail : околу 15-30 дена(Поединечни земји или дури и подолго) 2.Ние ќе ви ја испратиме стоката во 1-3 дена по вашата исплата е потврди со . Доколку купите повеќе, Ние се повеќе се занимава Со ЕМС : за 5-10 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Од DHL : за 3-7 дена(Поединечни земји или дури и подолго) Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен.

Основни характеристики

Пакет:
ДА
търговска марка:
НМБ
Тип:
Фен
Интерфейс На Храна:
3PIN
Приложение:
На Корпуса
На линия:
3 линия
Номер На Модела:
3110GL-B5W-B69 H03
Размер На Вентилатора:
80х80х25мм

Избор на клиенти