Категории

.

Категории

.

Злато и треска прозрачен куха висулка колие Black Crystal свободно колие Дамско дълго колие подарък планински кристал

Злато и треска прозрачен куха висулка колие Black Crystal свободно колие Дамско дълго колие подарък планински кристал

BGN 11.00 BGN 14.24

Наличност
Налично


Злато и Sliver Diaphanous Шупливи Pendant Ѓердан Црна Кристал Лабава Ѓердан Женски Долг Ѓердан Подарок Кристал
Ние сме посветени на обезбедување на најдобри накит и најдобар клиент услуги на нашите клиенти, вашите повратни информации е нашата искреност да се подобри.Ако ви треба дополнителни информации, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку .
Предмет тип : Ѓердан
Материјал : Цинк легура
Пол : Жените
Стил : Трендовски
Ѓердан должина : 16/18/20/22/24/26/28/30inches,за вашиот избор
Метод на Накит Одржување и Заштита
1).Ве молиме не го носат долго време. Треба да често го замени вашиот накит и да се избегне носење долго време, особено во жешките летни.
2).Ве молиме не допирајте со хемикалии; во спротивно, тоа ќе го направи ерозија на вашиот накит.
3).Ве молиме обидете се да не го допира водата, а не ја носат кога ќе капење и пливање. Инаку, сите овие се оштетени на вашиот накит, и ќе влијаат на нејзиниот сјај.
4).Често чистење е потребно. Ве молиме користете мека четка за да ги избрише површината на додаток за во автомобил и да ги отстранат своите површинските дамки.
Профил на компанијата
SENFAI е професионална накит производителот. Ние сме биле во накит поднесена преку 10 години. Сите наши производи се доведе-, никел и кадмиум-слободни. Згора на тоа, имаме одделот за развој што може да се создаде околу 100 нови стилови секој месец и производство на сопствени дизајни според клиенти дизајни или слики.
Имаме месечен капацитет од 300,000 накит предмети кои се прегледани од страна на нашите пет до шест КК за да се обезбеди висок квалитет на производите.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
senfai
Тип Колиета:
Висящи Колиета
Дължина:
16/18/20/22/24/26/28/30inches,for your choice
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Кръг
Пол:
Жени
Стил:
Модерен
Размер На Кулон:
около 1,14 инча / 2,9 см
Материал:
Метални
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Номер На Модела:
2016092009
Тип Елемент:
колие
Материал:
Цинк Сплав
дължина на колиета:
16/18/20/22/24/26/28 / 30inches, за вашия избор
Размер На Кулон:
около 1,14 инча / 2,9 см
Пол:
Жени
Стил:
Модерен
Дизайн:
Модни модели
Доставка:
Безплатна доставка поща на Китай Air Express или E-package
време на изпълнение на поръчката:
5-7 дни
Заглавие:
Прозрачен Куха Висулка Колие Black Crystal Свободни Колие

Избор на клиенти