Категории

.

Категории

.

Жените И Мъжете Един Прост Посеребренный Плосък Подарък Змия Верига Рибена Кост Колие Колие

Жените И Мъжете Един Прост Посеребренный Плосък Подарък Змия Верига Рибена Кост Колие Колие

BGN 1.42

Наличност
Налично


Жени Мажи Едноставно Сребро Позлатен Рамен Подарок Змија Синџир Herringbone Ѓердан Ѓердан
Спецификации :
Едноставен дизајн го прави тоа на целиот натпревар и модата.
Тип : Ѓердан
Пол : Унисекс
Тема : Убавина
Материјал : Сребрен Позлатен Бакар
Стил : Едноставна
Должина : 45см/17.72" (Прибл.)
Синџир Ширина : 0.4 cm/0.16" (Прибл.)
Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Датумот
Карактеристики : Широк Ланец, Едноставни, Рамни Ѓердан, Змија Синџир
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Ѓердан

Основни характеристики

Тип Елемент:
Колиета и гердани
Материал:
Планински кристал
Моторен Тип:
Змия Верига
Стил:
Модерен
Пол:
Мъже
Формамодел:
Геометрична
Тип Колиета:
Веригата Колиета
Глоба или мода:
Модни модели
Тип На Метали:
Няма
търговска марка:
БЛУЭЛАНЫ
Номер На Модела:
8805398
Съвместимост:
Няма
Функция:
Няма

Избор на клиенти