Категории

.

Категории

.

Chokers колиета нова мода японски акт роля ofing отведана Алиса страна на чудесата връх покер ПУ яка колие

Chokers колиета нова мода японски акт роля ofing отведана Алиса страна на чудесата връх покер ПУ яка колие

BGN 3.00 BGN 4.13

Наличност
Налично

Chokers Ѓердани нова мода 2016 Јапонски акт улогата ofing е вкуси Alice земјата на чудата на лопати Покер СТП јака ѓердан новата мода 2016 Јапонски акт улогата ofing е вкуси Alice земјата на чудата на лопати Покер СТП јака ѓердан Краток ѓердан
Ѓердан обемот : 34 cm+5cm
Кожата ширина : 0.8 cm
Тежина од околу; 5grams
Испраќање Време : Ние ќе испраќање вашата нарачка во рок од 1-7 дена откако ќе го добие confir изјави на вашата исплата од .
Во текот на Кинески државни празници, ние може да се прошири на превозот време конкретно.
За голема количина цел, ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите акции пред да се направи исплата.
Ние може да потрае подолго време за подготовка на големи количество наредби и ќе ви овозможи да знаете одредени времето потребно
Испорака Метод :
Превозот Начин(слободни)
Време На Испорака
Цел Износ
Paypal Пакет
20-60 дена
Не Мин Цел
Кина Пост Воздух Mail
40-60 дена
Не Мин Цел
e Packet
10-15 дена
(САД)Цел>10 USD
DHL/EMS/Федекс
5-10 дена
Цел>150 USD
7 Дена Политика На Враќање
Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме не двоумете се да ни остави "5 звезди" повратни информации, ние навистина треба вашата поддршка.
За било која причина не сте задоволни со нарачки, ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, само контактирајте со нас веднаш
така што ние имаме шанса да се реши проблемот за вас. Ви благодарам многу!
Квалитетот проблем :
Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се примени со цел, да се земе јасни фотографии за неисправен производ и го испрати до нас. Ние
ќе се организираме наплата или замена откако ќе ја добиете вашата добиете на вашите фотографии.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Размер На Кулон:
1*1
Номер На Модела:
tss0460
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Тип Колиета:
Колие-Chokers
Пол:
Жени
Стил:
Casual/Спортен
Формамодел:
Геометрична
Моторен Тип:
Веревочная Верига
Функция:
тракер настроението
търговска марка:
Юаньшуо
Материал:
Кожа
Цвят:
Тип Елемент:
Тип Колиета:
Мода и договор
Дали това е многослоен:
no
Това ли инкрустация :
no
Това ли капки масло:
ДА
Независимо дали завод на едро:
ДА
Податливо:
Qingdao, Китай
Място на доставка:
Qingdao, Китай
Дължина:
28+7

Избор на клиенти