Категории

.

Категории

.

Дамски вградени кристали форма на сърце висулка кратък Собствено верига огърлица бижута

Дамски вградени кристали форма на сърце висулка кратък Собствено верига огърлица бижута

BGN 1.54

Наличност
Налично


Спецификации :
Burnished краток ѓердан со toggle затворање.
Карактеристики на инкрустирани кристал срце облик на pendant.
Совршен подарок за вас или вашата сакана.
Тип : Ѓердан
Тема : Убавина
Пол : Жените
Материјал : Алуминиумски, Кристал
Стил : Мода
Прилики : Секојдневниот Живот, Партија, Кафуле, Паб Клуб, Подарок
Карактеристики : Инкрустирани Кристал Срцето Pendant, За Да Се Префрлате Затворање, Намалување На Синџирот
Синџир Должина : 50cm/19.69" (Прибл.)
Срцето Pendant Големина : 2.3 см/0.91" (Прибл.)
Забелешки :
Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.
Пакетот Вклучува :
1 x Ѓердан

Основни характеристики

Номер На Модела:
14633
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Материал:
Планински кристал
Размер На Кулон:
ДА
Стил:
Рок
Пол:
Жени
Формамодел:
Сърце
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Дължина:
50
Тип Колиета:
Висящи Колиета
Тип Елемент:
Колиета и гердани
търговска марка:
БЛУЭЛАНЫ
Глоба или мода:
Модни модели

Избор на клиенти