Категории

.

Категории

.

12 бр./лот сладолед колие сладолед Чар висулка сладолед бижута храна лято колие

12 бр./лот сладолед колие сладолед Чар висулка сладолед бижута храна лято колие

BGN 14.00 BGN 15.98

Наличност
Налично

Боја : сребрена на ѕвонење да ЅВОНИ Големина : 20mm Материјал : Алуминиумски
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Но, ако вашиот вкупен износ надминува $299,ние ветуваме дека ќе испрати стоката од FEDEX ОДНОСНО. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.ups.com
EMS
Околу 5-7 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
Околу 15-25 дена
www.intmail.183.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www.hongkongpost.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до потврдена адреса.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време. Ве молиме контактирајте со нас пред да плаќаат ако треба таа услуга.

Основни характеристики

Тип На Метали:
Цинк Сплав
Пол:
Унисекс
Тип Колиета:
Веригата Колиета
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Материал:
Метални
Дължина:
50cm
Стил:
Модерен
Номер На Модела:
C2168
Формамодел:
Кръг
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели

Избор на клиенти