Категории

.

Категории

.

Търговия на едро с модерен красив нежен монограм колие 3 инициала монограм колие бижута обручальный подарък за жени

Търговия на едро с модерен красив нежен монограм колие 3 инициала монограм колие бижута обручальный подарък за жени

BGN 30.38

Наличност
Налично


Производ Карактеристики
1.Нов дизајн и висок квалитет.
2.Најдобриот подарок за вашата мајка ,сестра,сопруга,пријатели и себе си.
3.Многу individualize, нека ви плима до одеднаш
4.Диви, личност, многу популарна
5.Прекрасен ѓердан со толку многу забавно !
6.Тука исто така можете да мало,пад на превозот .Ако не можете да најдете каде можам да внесете мало,капка превозот,можете да контактирате со нас веднаш,ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Прикажи Слика За Производот
Купувачот Известување
Бесплатен Превозот
Над 200 $ може да биде бесплатен превозот од DHL, или ЕМС
За Нас
Ние си имаме свој фабрика,и foucs на производство на околу 15 години.Ние се произведуваат сите видови на модни накит,тие се добро примени од страна на потрошувачите,а производите се продаваат во целиот свет.

Основни характеристики

Цвят на метала:
Позлатени, посеребренный
Основният Цвят На Камъка:
Бял
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
Тип Колиета:
Висящи Колиета
Дължина:
45cm
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Формамодел:
Растение
Пол:
Жени
Стил:
Модерен
Размер На Кулон:
снимка
Материал:
Метални
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Функция:
Тракер Сън,Тракер Настроението
Съвместимост:
Всичко, Което Е Съвместимо
Номер На Модела:
колие
персонални:
ДА
Място на произход на стоките:
Град Иу, Китай
Форма:
Нежна Монограм
Размер:
as picture
Тегло:
3g
Цвят:
ЗЛАТО, СРЕБРО
Централен Камък:
Бял
Случай:
Парти
Функция:
уникален модерен
Пакет:
opp

Избор на клиенти