Категории

.

Категории

.

1 бр Mesinya 30 мм слънчоглед ароматерапия / етерични масла конус от неръждаема стомана Магнит медальон, огърлица

1 бр Mesinya 30 мм слънчоглед ароматерапия / етерични масла конус от неръждаема стомана Магнит медальон, огърлица

BGN 8.00

Наличност
Налично


1 парче слободен 24inch 2.3 mm ширина сјајна водоотпорен хируршки нерѓосувачки челик синџир вклучени по многу (оваа сјајна синџир цената е и бесплатно како подарок) Уживајте во Оваа Етерично масло секогаш кога ќе се без директно допирање на вашата кожа
316 L одделение од нерѓосувачки челик гаранција живот
магнет затворање и тоа се затвора совршен ,никогаш не се грижите за масло подлога напуштиле
рампа се перат. можете да ги чисти и да користите друг вид на етерично масло во нив ,која Брзо се апсорбира етерични масла и ослободување полека.
14pcs различни бои влошки вклучени по многу секоја боја, 1 парче
ќе биде најдобар подарок за вашите пријатели и љубители на семејството направени во 316 L не ' рѓосувачки челик
100% никел и олово-бесплатно
слободни на алергии и никогаш да не исчезнат трајни
Прилагодено дизајни се прифатени
Разни модерен стил се достапни (повеќе од 3.000 стилови)
ОЕМ и ODM наредби се добредојдени
Мали наредби се прифатени
Предности на продажбата на услуги
Стандард : ISO 9000/9001/9004/19011 : 2000 и ISO 17799
Основно Конкурентни Предности : Бренд-име Делови
Земја на Потекло
Distributorships Понудени
Зелена Производ
Гаранција/Гаранција
Пакување
Цена
Производ Карактеристики
Услуга
Мали Наредби Се Прифатени
Главни Извозни Пазари :
Источна Европа
Северна Америка
Среден Исток/Африка
Централниот/Јужна Америка
Азија
Западна Европа
Пакување :
Производи фиксиран на пластична кеса
Надворешната страна меур пластика или запечатени OPP вреќа
Стандардна картонска кутија
Технички предности :

Основни характеристики

търговска марка:
Mesinya Custom Jewelry
Пол:
Жени
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Тип Суспензии:
Пързалка
Материал:
Метални
Стил:
Модерен
Формамодел:
Кръг
Номер На Модела:
30мм
Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Модни модели
Материал:
неръждаема стомана

Избор на клиенти