Категории

.

Категории

.

100 бр./лот 10x18 мм корк и очна кука малки прозрачни искат стъклени бутилки парфюм сам на празна сам стъклен флакон окачване 0.5 мл ръчно blow формовъчни

100 бр./лот 10x18 мм корк и очна кука малки прозрачни искат стъклени бутилки парфюм сам на празна сам стъклен флакон окачване 0.5 мл ръчно blow формовъчни

BGN 25.00 BGN 29.33

Наличност
Налично


100pcs/многу 10x18mm плута & Eyehook Мали Јасно кои сакаат Стаклени Шишиња парфем diy празна чаша шишенцето приврзоци 0.5 ml Рака Разнесени
на нашиот веб-сајт :
Големина на шишето : Околу 10*18*5mm
answer : ___________________________ note :
боите се прикаже на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект, бидејќи на светлината ,ако не можете да ја прифати оваа разлика,ве молиме двоумете се да го нарачате. тенкови. Оваа точка не се вклучуваат чевли. ако сакате . ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате .
100% Задоволството на :
Пред или откако ќе конкурираат мојот продажба на објект ,ако имате било какви прашања,ние да се потрудиме да ви помогне во 24 бизнис часа,откако ќе добијат купување предмети,ако не се задоволни со мојот производ ,вие ќе ги доби сите наплата, освен такси превозот.затоа што јас верувам дека клиентите е во право засекогаш.
плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам ,Заради безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
вклучува : со Кредитна картичка, T/T,жица трансфери, Western Union . Кога ќе се стави на предмети во количка и на исходот, може да оди напред со метод на плаќање prefered.
ние, исто така, направи oem цел,ние сме goldkey член на alibaba.
превозот :
Сите наши објект пратката е преку ВОЗДУХ MAIL,или EMS ,UPS или DHL. Објектот се постигне повеќето земји во рок од 20 дена од страна на хонг конг пост,тоа трае една недела од страна на EMS ,4-7days од UPS-от,DHL.
начинот на испорака ќе варираат во однос на количеството цел.кога ние брод од страна на ВОЗДУХ ПОШТА,Ако не можете да добиете пост по истекот на 30 дена од денот ние испратени до вас, ве молиме контактирајте не директно .

Основни характеристики

Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
10 * 18*5
Стил:
Модерен
търговска марка:
Сексемара
Тип На Метали:
Мед
Тип Суспензии:
Пързалка
Пол:
Унисекс
Материал:
Стъкло
Формамодел:
Бутилка

Избор на клиенти