Категории

.

Категории

.

7-40 17 мм тежко хладно сребро от неръждаема стомана за мъже Ограничаване на кубинската верига огърлица, гривна, нови дошли бижута за страхотен подарък на съпруга си

7-40 17 мм тежко хладно сребро от неръждаема стомана за мъже Ограничаване на кубинската верига огърлица, гривна, нови дошли бижута за страхотен подарък на съпруга си

BGN 14.00 BGN 15.98

Наличност
Налично


Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот информации :
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето. Ние брод на светот со Кина Пост Воздух Mail, тоа обично трае 30-45 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 45 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн). Ако предмети се уште не пристигне по 45 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Вие само изберете expresss начини и да се плати тоа го исклучите, а потоа ние ќе ја испратите вашата предмети од express и можете да го добиете во 3-7 дена во вообичаените!
Плаќање
Плаќањето е excepted да се примени во рок од 3 дневна кога ќе се плати.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање .Ние, исто така, ги прифатат овие методи, како што се T/T,Western union,Money gram и други методи.
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение.

Основни характеристики

Цвят на метала:
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
Баба Шик
Тип Колиета:
Веригата Колиета
Дължина:
7-40 Length,17mm width
Тип На Метали:
неръждаема стомана
Формамодел:
Геометрична
Пол:
Унисекс
Стил:
Модерен
Размер На Кулон:
Няма
Материал:
Метални
Моторен Тип:
Звено На Веригата
Номер На Модела:
Няма
Съвместимост:
Няма
Тип Елемент:
колие
Тип Колиета:
Звено На Веригата
Материал:
Неръждаема стомана 316L
Цвят:
Сребро
Пол:
Мъжете, Момче
Случай:
Годишнина, Годеж, Подарък, Парти, Сватба
Тип магазин:
Фабрично Магазин
Размер:
7-40 Length,15mm width
НОВО:
100% Всичко Е Ново
Място на произход на стоките:
Гуангдонг, Китай (Континентален)

Избор на клиенти