Категории

.

Категории

.

2015 ново аниме One Piece Thousand Sunny колие и висулка модерен въртящ се рафтинг Чар колиета веревочная верига мъжки бижута

2015 ново аниме One Piece Thousand Sunny колие и висулка модерен въртящ се рафтинг Чар колиета веревочная верига мъжки бижута

BGN 3.00 BGN 4.08

Наличност
Налично


Добредојдовте на нашата Продавница !
Нашата продавница обезбеди Европска Стил,Мода,Креативни Накит.
Ако купувате 1 парче,ве молиме директно да се купи,ви благодариме.
Русија купувачот ве молиме да ви обезбеди целосно име и презиме Кога ќе се купи пред
поради ова е Русија објави нови правила
Тоа го направи на вашето име,презиме и име
инаку ,пакетот ќе се врати.Ви благодариме!
Здраво, пријатели, повеќе од $ 7 цел, ние ќе ви испратиме Кина Пост регистрирани парцела, помалку од $7orders , ние ќе ви испратиме Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус . ако цениме вашиот пакет, ние препорачуваме да користите Кина Пост регистрирани парцела или Epacket , тоа треба да се попогодни од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус побрзо, тоа е пакет за следење на информации, тоа е не се изгубени на патот. Ако вие го добивате нашиот пакет и се чувствуваат задоволни, ве молиме да ни даде пет ѕвезди повратни информации,ви Благодариме!
[ стоки големина] : за 4*4cm,синџир 42cm
[ стоки материјал ] : алуминиумски
[ стоки тежина] : за 25g
[ стока пакување] : независни opp вреќа пакување, анти триење и анти-оксидација

Основни характеристики

Глоба или мода:
Модни модели
Тип Елемент:
Колиета и гердани
Размер На Кулон:
4*4 см
Стил:
Модерен
Тип Колиета:
Висящи Колиета
Пол:
Мъже
Материал:
Цинк Сплав
Моторен Тип:
Веревочная Верига
Дължина:
42+6cm
Формамодел:
Лицето
Номер На Модела:
KY-1346565434454
Тип На Метали:
Сплав
Пакет:
В индивидуална опаковка
Материал:
Сплав
is_customized:
Yes

Избор на клиенти