Категории

.

Категории

.

Безплатна доставка мини-поръчка 20pcs 13*15 мм позлатен капки масло от метални бижута колие окачване занаят звезди сплав с висулка, Шарм

Безплатна доставка мини-поръчка 20pcs 13*15 мм позлатен капки масло от метални бижута колие окачване занаят звезди сплав с висулка, Шарм

BGN 11.00 BGN 13.22

Наличност
Налично


Производи детали
Големина : околу 13*15mm
форма : како на сликата
количина : 20pcs
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.
Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, . Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Може да ми даде попуст?
Да, ние може да ви даде попуст за еднаш наредби " вредност пристигне во 100 USD
Дали ви нудиме брза експрес за слободни?
Да, ние нудиме бесплатно брзо изразат ако вашите нарачки " вредност пристигне се исполнат нашите барање
Дали ви се брод на меѓународно ниво?
Да, ние брод на светот .
1 : Ние нудиме бесплатен превозот за сите околу светот преку Кина Пост Воздух Пошта,освен
САД(преку E-пакет).
2 : Предмети ќе биде предаден за 2-7 дена по што се провери вашата исплата.
3 : Ако треба да го промените вашиот превозот адреса,ве молиме контактирајте ме или напушти ме
порака за нова адреса, кога ќе ставање наредби,или ние ќе брод вашата
предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса.
3 : Понекогаш пакет ќе пристигнат на вашата страна побавно отколку пред поради лошо
информации за времето или customes царинење причини,ако се уште не го добиете вашиот пакет
но цел ќе затворени наскоро,ве молиме контактирајте ме за да се прошири на времето од 15 дена
или повеќе.Ви благодариме!
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-8 дена
www.dhl.com
UPS-от
За 3-8 дена
www.ups.com
EMS
За 5-8 дена
www.ems.com
Кина Пост Воздух
За 15-30 дена
www.intmail.183.com
E-пакет
За 8-20 дена
www.

Основни характеристики

Цвят на метала:
случайно микс, светло синьо, светло лилаво, ярко розово, бяло, светло розов
Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Модни модели
Формамодел:
Звезда
Стил:
Модерен
Тип На Метали:
Цинк Сплав
търговска марка:
realyK·S
Пол:
Жени
Материал:
Метални
Тип Суспензии:
Пързалка
Номер На Модела:
висулки от сплав бижута
Съвместимост:
НАПРАВИ СИ САМ
Функция:
НАПРАВИ СИ САМ
Размер:
около 11*14 мм
Материал:
метална сплав
Опаковка:
20pcs в леглото
С помощта на:
направи си сам гривна и телефон верига
Форма:
снимка
Доставка:
Безплатна доставка
Отстъпка:
отстъпка броя на достъпна
Цвят:
как вашият избор
is_customized:
Yes

Избор на клиенти