Категории

.

Категории

.

Очарователен златист цвят на хематит висулка горещи продаде сам колие 10-29 мм дълги правоъгълник свободни мъниста 15 инча B203

Очарователен златист цвят на хематит висулка горещи продаде сам колие 10-29 мм дълги правоъгълник свободни мъниста 15 инча B203

BGN 6.00 BGN 7.98

Наличност
Налично

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка. Ние ќе продолжиме да се ажурира на напредокот, да се создаде накит индустрија да создаде win-win иднина.Нашите главни производи : природен камен, ѓердан, нараквица, pendant, корали, бисер, Сребрен прибор и разни DIY накит и др. Клиентите се Забележи ви Благодариме за купување 1.Ако вашиот вкупен цел е подолу $5,ние ќе испраќате пошта (нема следење на број информации,околу 20-40 дена да пристигне); 2.Ако вашиот вкупен цел е $5 до $200,ќе испрати Кина Пост Превозот (околу 20-40 дена),САД за да испратите EUB(за 10-20 дена),со информации,но некои земји треба да се оди на пост да се извлече цел; 3.Ако вашиот вкупен цел е над $200 или повеќе,ќе испрати DHL,EMS,UPS-от (за 7days).ние ќе го избере транспорт во согласност со клиентот област; 4.Ако нешто не ви е јасно,ве молиме да ни испратите порака,ние ќе ви одговори во 24-48 часа,ве молиме да се разберат разликите во различни земји. 5.големина или одговара прашања : големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ве молиме проверете спецификација пред да нарачате.Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Модни модели
Тип На Метали:
Рафтинг на ютия, сплав на цинк
Номер На Модела:
B203
търговска марка:
ХУАНЬХУАНЬ БИЖУТА
Стил:
Класически
Тип Суспензии:
Пасианс
Материал:
Камък
Пол:
Жени
Формамодел:
правоъгълник
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
Диаметъра На Продукта:
10-29mm

Избор на клиенти