Категории

.

Категории

.

12 бр./лот Мими Коледна плат плик бродерия бонбони карта чанта дърво на партията подарък дек бижута на едро FG410

12 бр./лот Мими Коледна плат плик бродерия бонбони карта чанта дърво на партията подарък дек бижута на едро FG410

BGN 19.00 BGN 20.78

Наличност
Налично


12 Pcs/многу Мими Божиќ ткаенина плик везови бонбони картичка Торба Дрво Партија Подарок Декември Декорација на големо FG410
Име : Божиќ садови Торба
Материјал : полиестер
Пакување : 12 Pcs
Големина : 12*8 CM = 4.7*3.1 Инчен
Употреба : божиќ дрво / подарок carf / бонбони

Основни характеристики

Избор на клиенти