Категории

.

Категории

.

Коледен орнамент панталони тип Коледна бутилка вино, бонбони чанти 80 бр./лот сватбени бижута вечерни аксесоари Навидад подарък чанта

Коледен орнамент панталони тип Коледна бутилка вино, бонбони чанти 80 бр./лот сватбени бижута вечерни аксесоари Навидад подарък чанта

BGN 368.00 BGN 392.00

Наличност
Налично


Состојба : 100% Сосема Нов и Супер Квалитет.
Големина : 25cm*18cm(справи со 15cm)
Материјал : Не-плетени
Пакет се Вклучени : Вино Шише Торба во OPP вреќа.
Боја : Како на сликата.
Употреба : Тоа е најдобар избор да се стави во бонбони и шише вино.
Пердув : 1. H igh квалитет материјал од овој капак.
2. Тоа е шише покрива, изгледа толку симпатична и уникатен.
3. Класичен Божиќ Дизајн е совршен за Божиќ празник декорација.
4. Тоа е најдобар избор да биде присутна за да се пријатели или роднини и така натаму.

Основни характеристики

търговска марка:
XUAN ХАН
Материал:
Нетъкан текстил
Вид На Продукта:
Подаръчни Пакети И Притежателите
Номер На Модела:
885

Избор на клиенти