Категории

.

Категории

.

Неръждаема стомана ультратонкая сгъваема ръка нокторезачки нож на машинката ключодържател качество на най-високо качество

Неръждаема стомана ультратонкая сгъваема ръка нокторезачки нож на машинката ключодържател качество на най-високо качество

BGN 2.06

Наличност
Налично

Карактеристики :
Екстра јаки помине clippers лесно ќе се намали најтешките на ноктите
Nali Clippers Концизен дизајн, само 0,5 cm
Фабрикувани од најдобрите нерѓосувачки челик
Дискретен, slimline копче прстен прилог
Вклучува clippers, нокти датотека и внесете прстен прилог
Спецификации :
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Сребрена
Големина : прибл.6cm x 1.2 см
Вкупна Должина (вклучувајќи ги Клучните Прстен) : 8.8 cm
Пакет Се Вклучени :
1 x Помине Clippers

Основни характеристики

Тип:
Джобни, Мультиинструменты
търговска марка:
Китбакечен
Материал:
неръждаема стомана
Размер:
9*1.1*0.5cm

Избор на клиенти