Категории

.

Категории

.

ЛМР бяла гъска надолу 1200 г започната от открит къмпинг срастване на мама ултра-лек спален чувал

ЛМР бяла гъска надолу 1200 г започната от открит къмпинг срастване на мама ултра-лек спален чувал

BGN 174.00 BGN 209.60

Наличност
Налично

Опис на производот Бренд : LMR(Долго Март Патот) Спецификација : S : 195*78*48cm ( погоден за 170cm висина помалку ) M : 210*80*50cm ( погоден за 170cm висина-180cm) L : 220*85*55cm ( погоден за висина 180cm-190cm) Ткаенини : 400 T 20 D силни најлон (водоотпорен, анти-Кашмир, анти-солза) Поставата : 400 T 20 D силни најлон (водоотпорен, анти-Кашмир, анти-солза) Фил : 95% бела goose надолу ( bulkiness 750 + ) ) Пополнување количина : Референтна температурна скала : 400g пополнување, -6 C~4 C~13 C 600g пополнување, -11 C~0 C~8 C 800g пополнување, -16 C~-6 C~3 C 1000g пополнување, -22 C~-12 C~-2 C 1200g пополнување, -27 C~-17 C~-7 C 1500g пополнување, -32 C~-22 C~-12 C 1800g пополнување, -37 C~-27 C~-17 C 2000g пополнување, -42 C~-32 C~-22 C 2200g пополнување, -47 C~-37 C~-27 C 2500g пополнување, -52 C~-42 C~-32 C 2800g пополнување, -57 C~-47 C~-37 C 3000g пополнување, -67 C~-52 C~-42 C ( вреќа за Спиење производи, удобно температура варира и е под влијание на многу други фактори ) Компресирани Кеса Димензии : од 1.000 g вреќа за спиење компресија торби 20 × 40, 23 × 25 или па по компресија ( разликата 200 g едни со други спецификации , основната разлика помеѓу високи и дијаметар од 2 cm ) Карактеристики на Производот : mummy-стил , полн лак Li обвивка ( заклучување надолу технологија,) , Градите јака, weatherstrip , 400 T лесни компресија кеси ( тока дизајн за лесно опрема access) , Може да се бори двојка. Железница -начин патент YKK 5, мулти Knauf сврзувачки елементи, увезени не осилото боја : црвена , сина , портокалова ,црна, зелена , виолетова , зелена сина , езеро сино , длабоко црвена боја. Ако ви треба други тежина пополнување патка надолу вреќа за спиење или goose надолу вреќа за спиење,можете да контакт со продавачот да се распрашува цената.
Црвена
Црна
Сина
Светло Сина
Езеро Сино
Зелена
Виолетова
Длабоко Црвена Боја
.

Основни характеристики

Стил:
Мумия
Комфортна Температурна Скала:
[0℃~-10℃]
търговска марка:
ЛМР
Размер:
S / M / L
Плат:
Найлон
Сезон:
Пролет И Есен, Зима
Номер На Модела:
SXD036
Дължина:
Standard (Suitable for 1.8 m Height and Below)
Единична / Двойна Спален Чувал:
Срастване На Двойното Спалния Чувал
Попълване на:
Гъши Пух
Приложими Хора:
Възрастен
Спален Чувал Температурната Скала На Категория:
Зимен Спален Чувал
is_customized:
Yes
Тип:
Студеното Време
Категория:
пуховый спален чувал

Избор на клиенти