Категории

.

Категории

.

Капачка бутон на ключа A05 има 7 * 7/8 * 8/8.5 * 8.5. самостоятелно блокиране на капачка на ключа. Седем цветни коментари

Капачка бутон на ключа A05 има 7 * 7/8 * 8/8.5 * 8.5. самостоятелно блокиране на капачка на ключа. Седем цветни коментари

BGN 23.00 BGN 24.00

Наличност
Налично


Вклучете копчето капа A05. Опремени со 7 * 7/8 * 8/8.5 * 8.5. Авто-заклучување switch капа. Седум боја коментари
Црно Бело, Црвено, Сино Зелена Жолта Сива
Секоја боја е еден пакет 1000pcs

Основни характеристики

търговска марка:
EZIUSIN
Материал:
Делото Кнопочного Прекъсвач

Избор на клиенти