Категории

.

Категории

.

Спондж яйце гъба магически трикове етап магически аксесоар за професионално магьосник комедия магически трик е лесно да се направи YH200

Спондж яйце гъба магически трикове етап магически аксесоар за професионално магьосник комедия магически трик е лесно да се направи YH200

BGN 6.00 BGN 6.50

Наличност
Налично

Сунѓерот Јајце Сунѓерот Магија Трикови Фаза Магија Додатоци за Професионални Волшебник Комедија Магичен Трик Лесно да се направи YH200
Име на производ : магијата сунѓерот јајца лажни јајца Боја : како што е прикажано во боја, ве молиме изберете во зависност од побарувачката Опис на Производот : Овој производ е високо-квалитетни материјали направена од магијата реквизити, со висок квалитет, извонредни перформанси резултати, Магијата е популарен. Овој производ може да се изврши на различни магија реквизити флеш со голем број на јајца, јајца, исто така може да биде комбинирана со вистинската игра. Прекрасна сунѓерот јајца, забава и магија додатоци, но со процесот на сунѓерот изненадување добар помошник. Овој производ е со висок квалитет, мека, убав боја униформност, одлична флексибилност. Се плаши компресирани, таа автоматски ќе се опорави. Добредојдовте дами и господа да се дојде до продавница за да го купи производот, јас ќе бидам среќен да ви помогне да направите вашата шопинг повеќето забавно нешто

Основни характеристики

Предупреждение:
Магическа
Цвят:
Бял
Пол:
Унисекс
Възрастова Група:
5-7 Години, 8-11 Години, 12-15 Години, Възрастни
Приложени Ли Инструкции:
No
Материал:
Пластмаса
Характеристики:
Изчезва
Формуляр За Участие:
Магията на едър план
Пластмасов Вид:
КОРЕМНА ПРЕСА
Размер:
One Size
Номер На Модела:
Магическа
Тип:
Разнообразна Reliance

Избор на клиенти