Категории

.

Категории

.

2017 Безплатна доставка на нови джаз танци, обувки за възрастни и деца, удобен премия меки прасе кожени джаз танцови обувки 4500

2017 Безплатна доставка на нови джаз танци, обувки за възрастни и деца, удобен премия меки прасе кожени джаз танцови обувки 4500

BGN 36.64

Наличност
Налично


Име На Производ
2017 Бесплатен Превозот Нова џез танц чевли за возрасни и деца, удобно премиум Мека свинска Кожа Џез танц Чевли 4500
Материјал
Вистинска Кожа горниот,крава велур outsole
Боја
2designs : Црна/Тен (85-98% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разликата се должи
на различни монитори и светилки)
Големина
Детето US12-Возрасни US10
Превозот
EMS, UPS-от, DHL, Fedex Кина, воздухот пост, Кина пост воздух mail исто така поддржана од Русија,Турција, Бразил.ект
Забелешка
Ќе се меша со нашиот други предмети за ПОЕВТИНИ се комбинираат превозот цена
На нога должина во см е единствениот стандард за друга земја е големината. Ве молиме проверете ја големината на табелата пред да се купи,ако не можете да се осигура големина,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас.Но, ние нема да се одговорни за превозот на трошоците за враќање, ако купувачот изберете погрешен големина,ви благодариме за вашиот љубезно разбирање. Возрасни големина : US1=FR 31=за 18.8 cm нога должина=7.4 инчи US1.5=FR 31.5=за 19.2 cm нога должина=7.56 инчи US2=FR 32=за 19.6 cm нога должина=7.72 инчи US2.5=FR 32.5=за 20cm нога должина=7.87 инчи US3=FR 33=за 20.4 cm нога должина=8.03 инчи US3.5=FR34=за 20.8 cm нога должина=8.19 инчи US4=FR34.5=за 21.2 cm нога должина=8.38 инчи US4.5 =FR35=за 21.6 cm нога должина=8.50 инчи US5 =FR35.5=за 22cm нога должина=8.66 инчи US5.5=FR36=за 22.4 cm нога должина=8.82 инчи US6 =FR37=за 22.8 cm нога должина=8.98 инчи US6.5 =FR37.5=за 23.2 cm нога должина=9.13 инчи US7=FR38=за 23.6 cm нога должина=9.29 инчи US7.5=FR38.5=за 24cm нога должина=9.44 инчи US8 =FR39=за 24.4 cm нога должина=9.6 инчи US8.5=FR40=за 24.8 cm нога должина=9.76 инчи US9 =FR41=за 25.2 cm нога должина=9.92 инчи US9.5=FR41.5=за 25.6 cm нога должина=10.

Основни характеристики

Обувки Размер:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 10, 10.5, 11, 11.5, 3.5, 3, 2.5, 1, 2
Отдел Име:
Възрастен
Тип Спортни Обувки:
танцови обувки
Материал На Подметката На:
ЕВА
Пол:
Жени
Форма:
Подходящ е по-малко, отколкото обикновено. Моля, проверете информацията за размера на този магазин
Номер На Модела:
XC-4500
Тип Денс Обувки:
Джаз Обувките
Ширина На Обувката:
Среден(B, M)
Горния Материал:
естествена кожа
Ниво На Практика:
Професионален
Материал Стелки:
Запечатани кожа
Дата На Издаване:
Пролетта на 2016 г.
Тип На Затваряне:
Еластична лента
Вид На Шипове:
Платформа
Петата Височина:
Плосък (от 0 до 1/2)
търговска марка:
TIEJIAN
Подкладочный Материал:
Хлопко-Хартиена Кърпа
Украса:
Плисе
Място на произход на стоките:
Дзянсу, Китай (Континентален)
is_customized:
Yes
Характеристика:
Анти-Ексфолиация, Анти-Свиване, Анти-Бръчки, Дишащи, Еко-Чисти Материали
Пол:
Унисекс

Избор на клиенти