Категории

.

Категории

.

1 бр. / партида на реколтата проста природа дърво, пън дизайн на дървени САМ Meaasge клип снимка седалка студенти подарък награда училище канцеларски материали

1 бр. / партида на реколтата проста природа дърво, пън дизайн на дървени САМ Meaasge клип снимка седалка студенти подарък награда училище канцеларски материали

BGN 2.56

Наличност
Налично


Опис На Производот :
Големина : околу 3040mm,како слика покажува.
Тежина : околу 20g секој компјутери.
Количина : 1pcs/многу 1lot=1pack=1pcs
Материјал : Природата Дрвени,безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.
ние ќе се пакувам и, ве молам, не грижете се за превозот.
1063 Препорачувам

Основни характеристики

търговска марка:
YCDBTH
Материал:
Дървен
Номер На Модела:
Ac160908C
Тип:
Незабравим Клип
Шик:
No

Избор на клиенти