Категории

.

Категории

.

Снимка чадър правоъгълник тип софтбокс 24 x 31 за осветление на камерата студио

Снимка чадър правоъгълник тип софтбокс 24 x 31 за осветление на камерата студио

BGN 106.40

Наличност
Налично


Опис На Производот
Топло Забелешка : ве Молиме Референца Општи Брзина Прстенот со Дијаметар опсег : 3.546.02 инчен
Детали за производот
Заградена-производ Тежина : 2.3 Kg
Реден број на модел : SB-LF-LF
[Повратни информации]
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, кои можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
[Плаќање]
Ако не може да се купи нашиот објект директно,ве Молиме контактирајте со нас.
[Превозот]
Вашите објекти ќе бидат испратени околу 3 работни дена по приемот на плаќање. Испорака до повеќето земји е обично 10-15 работни дена од Express.
Ве молиме оставете телефонски број за полесно породување . и бидете сигурни дека вашата адреса за е Точно.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.
Ние ќе прогласи предмети ниска вредност за полесно јасно царинската , и поголемиот дел од земјата не треба плаќаат увозни давачки, Но некои земја можеби се случи да треба увозни давачки, ние не се одговорни за увозни давачки. ние ќе прогласи вредност како и пониски како што може да се избегне даноците.
[Враќа]
Производот е покриен со 1 година производителот од датумот на купување.

Основни характеристики

Пакет:
ДА
търговска марка:
АЛЮМОТЕХ
Номер На Модела:
SB-LF-LFG

Избор на клиенти