Категории

.

Категории

.

GoPro аксесоари мотоциклет велосипед алуминиева велосипеден волана Притежателя клип на GoPro Hero2 3/3+ 4 5 SJ4000 външна камера

GoPro аксесоари мотоциклет велосипед алуминиева велосипеден волана Притежателя клип на GoPro Hero2 3/3+ 4 5 SJ4000 външна камера

BGN 6.00 BGN 6.37

Наличност
Налично


Функција :
Изработен од алуминиумска легура, со висок квалитет и лесен.
Тоа може да ви помогне да се земе убав фото и видео.
Доловува точка-на-view перспектива од возилото.
Погоден за Gopro 1,2,3 ,3+,4,SJ4000/5000/6000, Xiaomi yi отворено спортски камери.
Спецификација :
Материјал : алуминиум
Боја : црна,црвена
Се вклопува се Справи со Бар околу 30-32-милиметри
Макс Оптоварување : 3 kg
Ве молиме оставете порака со цел да ја каже бојата што сакате,или ние ќе го испрати по случаен избор.
Пакет се вклучени :
1*велосипед планината Носителот
1*шрафцигер
1x следење на број

Основни характеристики

Тип:
Комплекти, Аксесоари За Камери Действия
търговска марка:
Хари добре
Съвместим Марка Екшън-Камера:
GoPro
Номер На Модела:
БК-01

Избор на клиенти