Категории

.

Категории

.

безплатна доставка двустранен печат 0.38 мм мат / гланц PVC визитни картички, потребителски визитки, водоустойчив

безплатна доставка двустранен печат 0.38 мм мат / гланц PVC визитни картички, потребителски визитки, водоустойчив

BGN 94.00 BGN 110.24

Наличност
Налично


БЕСПЛАТЕН превозот две страни печатење 0.38 mm мат/сјајни лице ПВЦ Бизнис Картички, обичај посета картичка, водоотпорен
ПВЦ транспарентен бизнис картичка дизајн е исклучителна, чувствувате добро, високо во атмосферата, не е лесно да се нула, водоотпорен, анти - свиткување имитација гниење, собирање стапка е висока, комерцијални ефектот е одличен!
Првата средба ќе биде импресиониран од друга страна, повеќе корпоративна култура слика и толеранција на вашата компанија. Може да талент го покажува самиот во многу бизнис картичка, направете прв пат клиенти импресиониран. Ви даваат неограничени можности за бизнис!
1. ПВЦ бизнис картичка.
2. 85.5 мм*54mm
3. Дебелина : 0.38 mm
4. Круг агол само
5. превозот со DHL/Федекс/EMS/Кина пост воздух
6. Печати : 4+0 C, може да печатите само на едната страна
7. Количина : Било која количина.
8. Целосно направен од нов материјал, никогаш не втора рака материјал.
9. Сите бела боја ќе бидат оставени како бојата на картичка за себе, тоа значи транспарентна без боја.
Бизнис картички Цел чекори :
чекор 1) Контактирајте со нас за Котација На Трговија управување со р
чекор 2) Потврди уметнички дела
чекор 3) Место на цел (не направи плаќање).
чекор 4) Ние се прилагоди на цена и се информираат да плаќаат.
чекор 5) исплата.
чекор 6) Производство започне и превозот
Дизајн Шаблони за Слободни : Ако не знаете како да го направите дизајн, ве молиме да не грижете се. Ние нудиме дизајн шаблони за слободни. Ве молиме контактирајте со нас за тоа сега!
Празни шаблони за Слободни : Ако сте дизајнер, можеме да испратите празни шаблони за вас.

Основни характеристики

Размер:
85.5*54mm
Тип:
Пластмасов Бизнес Картичка
Дизайн:
свободен дизайн
Цвят:
Пълен Цвят
Печатни Страна:
Еднопосочна печат (по подразбиране е на разположение повече възможности)
Стил Конер:
Заоблени ъгли (по подразбиране е на разположение повече възможности)
Материал:
Екологично чисти пластмасови PVC
време за доставка:
3-7бизнес дни

Избор на клиенти