Категории

.

Категории

.

Безплатна доставка високо качество 7.4*5.0 жена до 4.8 * 1.7 лаптоп 90 W захранващ адаптер за HP Compaq

Безплатна доставка високо качество 7.4*5.0 жена до 4.8 * 1.7 лаптоп 90 W захранващ адаптер за HP Compaq

BGN 6.37

Наличност
Налично

Квалитетот првиот-класа на квалитет и сигурен 7.4*5.0 женски 4.8*1.7 светот Бакар заштитените бакар диригент core дебели анти пречки 18 AWG ултра дебела жица core може да биде премногу голем за тековната 10 A

Основни характеристики

Дължина на кабела:
Друго
търговска марка:
CY
Тип:
Захранващ Кабел
Статут На Продукти:
Склад
Номер На Модела:
F-245
Пакет:
No

Избор на клиенти