Категории

.

Категории

.

Wzsm на Едро нов LCD Flex кабел видео за Lenovo B480 B485 M495 B490 лаптоп LVDS кабел P / N 50. 4TF01. 001

Wzsm на Едро нов LCD Flex кабел видео за Lenovo B480 B485 M495 B490 лаптоп LVDS кабел P / N 50. 4TF01. 001

BGN 41.00 BGN 43.07

Наличност
Налично


Сосема Нов висококвалитетен LCD Видео Кабел
Гаранција : 90days
Пакетот вклучува : лаптоп, Лцд Кабел
Повратни информации :
1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош.

Основни характеристики

Дължина на кабела:
Друго
Тип:
Промоционален Кабел Dada
търговска марка:
WZSM
Пакет:
ДА
Статут На Продукти:
Склад
Номер На Модела:
50. 4TF01. 001
Тип:
Аудио И Видео

Избор на клиенти