Категории

.

Категории

.

Мултифункционален LCD дисплей 3D Crystal цифров електронен измерител на температурата на Аквариум Aquarium термометър случаен цвят

Мултифункционален LCD дисплей 3D Crystal цифров електронен измерител на температурата на Аквариум Aquarium термометър случаен цвят

BGN 3.00 BGN 3.36

Наличност
Налично


Мини Затворен Автомобил Дома LCD Дигитален Дисплеј Собна Температура Метар Термометар О
Опис :
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет.
Висока и ниска температура отпор.
Лесен за читање на температурата со LCD дигитален дисплеј.
Лесно да се конвертира со целзиусови степени температура и целзиусови ресетирање на копчињата.
Може да се држи на било каква мазна и чиста површина, со osculum тип.
Погоден за куќа, автомобил, фабрики и многу места каде што сакате.
Спецификација :
Боја : како на сликата покажува
Тежина : 28g
Пакет Големина : 9.5 * 3.4 * 2cm
Мерен Опсег : -20-110°
Прецизност : 1°
Батерија : 1 * LR44 батеријата (Вклучуваат)
Пакетот вклучува :
1 * Osculum Тип На Автомобил Термометар

Основни характеристики

Дължина на кабела:
Друго
търговска марка:
ЛУАНДАО
Номер На Модела:
Друго
Статут На Продукти:
Склад
Тип:
стайна температура

Избор на клиенти