Категории

.

Категории

.

3 in1 Micro HDMI мъжки мини HDMI мъжки към HDMI 1.4 женски кабел-адаптер

3 in1 Micro HDMI мъжки мини HDMI мъжки към HDMI 1.4 женски кабел-адаптер

BGN 3.92

Наличност
Налично


Карактеристики : Добар квалитет и 100% Сосема Нов. Интерфејс : Micro HDMI машки / Мини HDMI машко / HDMI женско HD : 1440p / 1080p / 1080i / 720p / 480p HDMI 1.4 верзија на Овој адаптер, го прави лесно да уживаат во ултра-висока дефиниција видео HDMI доставени Plug and play дизајн Конектори : Micro HDMI (Тип D) Машки /Мини HDMI (Тип В) Машки /Стандарден HDMI (Тип А) Женски Силна штит целосно отсечени од надворешниот сигнал пречки позлатени конектори за максимална сигнал за пренос на верност Поддршка Највисоката брзина на дигитален пренос

Основни характеристики

Дължина на кабела:
Друго
Тип:
Кабелен Адаптер
търговска марка:
Кофа за боклук
Статут На Продукти:
Склад
Номер На Модела:
455
Пакет:
No

Избор на клиенти