Категории

.

Категории

.

оригинал за таблет K107 USB зарядно устройство кабел 6201USB-R005 тест добър безплатна доставка

оригинал за таблет K107 USB зарядно устройство кабел 6201USB-R005 тест добър безплатна доставка

BGN 64.00

Наличност
Налично


проверете производот слика јасно во врска ,бидете сигурни дека објектот ист како вашиот orginal
добар пакет :
shippment :
Повратни информации :
1.Ако сте среќни со делови сте го купиле, ве молиме да се земе еден миг да ни даде добар фидбек. Вашата позитивни повратни информации се многу добредојдена и ценета!
2.Ако не се задоволи со делови што сте ги примиле, ве молиме Контактирајте со нас прво да го реши секој проблем. Ние ќе се потрудиме да обезбедиме најдобри производи и услуги. Ве молиме испратете ни e-mail и ние ќе ви одговориме во рамките на разумна временска рамка.
ви посакувам среќен шопинг !

Основни характеристики

Дължина на кабела:
Друго
търговска марка:
ZYDNLP
Тип:
SATA Кабели
Номер На Модела:
Лаптоп
Статут На Продукти:
Склад
Пакет:
ДА
Място на произход на стоките:
Китай (Континентален)
Гаранция:
3 месеца

Избор на клиенти