Категории

.

Категории

.

Високо качество на новата мода 2017 зимно яке женска бяла патица паркове голям отложной яка дебела топла дълго дамско яке

Високо качество на новата мода 2017 зимно яке женска бяла патица паркове голям отложной яка дебела топла дълго дамско яке

BGN 242.75

Наличност
Налично


Ако се допаѓа ,кликнете на сликата !
Ветувањето : НОВИ пристигнат ,најниска цена , Бела патка надолу јакна
Висок Квалитет на Нова Мода 2017 Зимска Јакна Жените Бела Патка Надолу Parkas Голем Претвори-надолу Јака Дебели Топло Долга Женска Јакна
Материјал : Бела Патка Надолу Iinner
Големина Информации
ДОН Големина Должина(CM) Биста(CM) Половината(CM) Рамо(CM) Ракав-Length(CM) S 113 88 80 38 58 M 115 92 84 39 59 L 117 96 88 40 60 XL 119 100 92 41 61 2 XL 121 104 96 42 62
ВРЕДНОСТИ ве Молиме изберете големина внимателно ,Ова е Кинески големина .
Големина на табела : ±3cm толеранција е дозволено (се мери со рака) (1 инч = 2.54 см), (1 cm = 0.3937 инчи)
Можете да го напуштите вашиот мерење информации( тежина, висина,биста, половината, колковите )
кога ќе ставање на ред,дека ние може да ви помогне да се избере вистинската големина.
закуп провери над детални мерења за да изберете правилна големина, и им овозможи на 1-3cm (биста 1-4cm) разлики поради прирачник за мерење

Основни характеристики

Размер:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жени
Дължина ръкав(см):
Пълен
Номер На Модела:
Най-високо качество
Тип:
Пола
Стил:
Ежедневни обувки
Попълване на:
Бял утиный пух
Тип Тъкани:
Сукно
Тип На Затваряне:
Однобортный
Украса:
Пуговица, Джобове
Вид На Модела:
Твърд
Подвижен Детайл:
Няма
Дължината На Дрехата:
Дълъг
Тегло:
1kg
Определяне Съдържанието На:
90%
Определяне На Теглото:
>300 г
търговска марка:
лагабоги
Материал:
Бамбуковое Влакна
Дебелина на:
Дебел
Затворен:
No
жилетки за жени, Дамски якета:
парк жени, бяла патица парк
паркове за жени от зимните. дамски яке:
дамско зимно яке, зимно яке палто
палто дамско зимно яке с качулка:
палто жени, яке parka зимата жените
яке с качулка, топло яке палто жени:
бяла патица пуховик, удебеляване яке дамски
Дамски зимни якета и палта:
топло яке за жени зима, дамски топло яке
Вид Връхни Дрехи:
Надолу И Паркове
Материал:
Надолу

Избор на клиенти