Категории

.

Категории

.

Античен бронз, сребро сърцето на мода топчета Чар сърцето на Европейския топчета Fit колие 14x10 мм, 30 бр. T399 Безплатна доставка

Античен бронз, сребро сърцето на мода топчета Чар сърцето на Европейския топчета Fit колие 14x10 мм, 30 бр. T399 Безплатна доставка

BGN 6.24

Наличност
Налично


Античкиот Сребро Бронза монистра Конектори Шарм Приврзоци За Подарок Божиќ Украс Накит Наоѓање
производ ID : T399 , Дупка : 2mm
големина : 10 X14mm
тежина : 1.3 г по парче
количина : ќе добиете 30 парчиња на оваа објекти во листа цена
боја : Антички Бронза и Антички Сребрен (како слика)
квалитет : со Висок квалитет ,доведе слободни ,никел слободни
употреба : Diy рачно изработени Накит Наоди и Компоненти/ парична Казна Накит set /Свадба Подарок / Ѓердан&Pendant / шарм accessorie
За Компанијата
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет. Без разлика Компании , поединци или продавници И можете да Useing сите на производот сликата на мојата продавница !
испорака
1.секоја цел е бесплатен превозот
2.цел помалку од 150бесплатен превозот од преку пост воздух mail
3.цел повеќе од 150бесплатен превозот од DHL/федекс/EMS (Ако треба)
Пакување
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака.
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
гойнот
Материал:
Метални
Външен Диаметър:
10mm
Форма На Продукта:
Форма На Сърце
Тегло На Продукта:
1.3g
Номер На Модела:
Европейската топчета
Форма:
топчета сърцето
Материал:
Цинк Сплав
бижутата:
Изкушения Горюсса
Цвят:
Бронз Тибетски Сребърни Амулети
С помощта на:
Висящи Колиета
НОВО:
Коледен орнамент
Екологичен:
производство на бижута
Продавач:
Направи си сам бижута
Високо качество:
Не съдържа олово, не съдържа никел
бижута находки:
Чар с линия

Избор на клиенти