Категории

.

Категории

.

1 мм за гривна/ колие hot-80M (3149-5/8) Червен вощеный хлопчатобумажный кабел * * вощеная конец полиестер кабел колие въже

1 мм за гривна/ колие hot-80M (3149-5/8) Червен вощеный хлопчатобумажный кабел * * вощеная конец полиестер кабел колие въже

BGN 3.68

Наличност
Налично


5813117976071021 Особено се препорачува US $ 1.56
/пакет US $ 0.90
/парче US $ 0.35
/парче US $ 1.16
/пакет US $ 1.08
/пакет US $ 1.26
/парче US $ 0.57
/парче US $ 0.70
/парче US $ 0.50
/парче US $ 1.98
/парче US $ 1.48
/пакет US $ 1.00
/парче
Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница
Материјал :
Имајте на ум.
Имајте на ум.
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Имајте на ум.
Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат,било инциденти ќе бидат решени.
Пакување Детали

Основни характеристики

Материал:
Плат
Тип Бижута Находки:
Кабели
Диаметъра На Продукта:
0.1cm
Номер На Модела:
diy000407
Тип Елемент:
бижута находки

Избор на клиенти