Категории

.

Категории

.

Эмалированная червена шапка на Дядо Коледа голям отвор автентични 925 сребро европейски чар перли коледни подаръци SEPB2121

Эмалированная червена шапка на Дядо Коледа голям отвор автентични 925 сребро европейски чар перли коледни подаръци SEPB2121

BGN 20.77

Наличност
Налично


Емајлирани Црвена Капа на Дедо Мраз Голема Дупка Автентични 925 Sterling Silver Европската Шарм Монистра Божиќ Подароци SEPB2121
Бренд Shmily Точка Бр. SEPB2121 Стил Емајлирани Црвена Капа на Дедо Мраз Голема Дупка Автентични 925 Sterling Silver Европската Шарм Монистра Божиќ Подароци Состојба 100% Сосема Нов & Високо Квалитетен Материјал Солидна 925 фунта сребро, циркони, без никел олово и Бела Боја Родиум Позлатен Големина
Околу 12*12.2 mm,Дупка : 4.3 mm Тежина
Приближно 2.2 g/pc Пакување Polybag+стандардна извоз картон
Сите фотографии се повторно практичност фотографија , без било PS обработка, осигурете се она што го гледате е она што ќе добиете.
Ние и ветуваме на само продаде врвен квалитет на производи,вие нема да пропуштите!
Нашите sterling silver производ е electroplated со тројно Родиум, на која thicknes е до 3 microns, ефикасно спречување на сребро од добивање оксидира и лошата по долго време облечен.
Shmily Jewelry ветување : обезбедување на квалитет, целосна наплата за субстандардни производи .
Овие Емајлирани Црвена Капа на Дедо Мраз Голема Дупка Автентични 925 Sterling Silver Европската Шарм Монистра Божиќ Подароци SEPB2121 се направени од вистински 925 солидна фунта сребро. Тие се користат за Европски Стил Шарм Бразлетна и ѓердан накит одлуки, тие ќе им даде на вашиот ѓердани и нараквици убава природна допир.
За рефус количество цел или прилагодено цел, pls контактирате директно да се потврди детали.
Кликнете на линкот подолу за да ја проверите повеќе предмети :
Нашата Пакет :
Нашата Предност :
1.Сите наши производи се слободни од олово и никел, животната средина-frendly.
2.Нашите производи се подготвени акции , ние можеме да брод на парцела во 1-3 работни дена по вашата исплата е расчисти.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
fnixtar
Материал:
Метални
Тегло На Продукта:
2.2g
Номер На Модела:
СЕПБ2121
Форма На Продукта:
Червена Шапка На Дядо Коледа
Стил:
Червена Шапка На Дядо Коледа Сребро 925 Проба Европейски Чар Мъниста
Материал:
Сега сребро проба 925, Циркон, без съдържание на олово и никел
Цвят:
Бяло Родиевое Покритие
Размер:
12*12.2mm,Hole
Използването на:
Сребро европейски чар мъниста за направи си САМ бижута
Състояние:
100% Чисто Нов И Високо Качество
Индивидуален Дизайн:
Приемливо

Избор на клиенти