Категории

.

Категории

.

20pcs Антично сребро Тибетски стил обици компонентен конектор за бижута направи си САМ

20pcs Антично сребро Тибетски стил обици компонентен конектор за бижута направи си САМ

BGN 5.00 BGN 5.94

Наличност
Налично

барел
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Основни характеристики

Тип Елемент:
бижута находки
търговска марка:
пандахолл
Височина На Продукта:
0cm
Дължина На Продукта:
0cm
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Номер На Модела:
X-EA9734Y-NF
Характеристики На Продукта:
Диамант
Материал:
Метални
Диаметъра На Продукта:
0inch
Тип Бижута Находки:
Конектори
Широчина На Елемента:
0cm
Тегло На Продукта:
31g
Цвят на метала:
античен сребърен
Стил:
Тибетски Стил
Завърши:
Не Съдържа Олово, Никел И Кадмий
Форма:
Диамант
единица за измерване:
20pcs
Материал:
Сплав

Избор на клиенти