Категории

.

Категории

.

Цена 4/6/8/10 / 12mm тъмно зелен ръчно изработени от кръгли мъниста от естествен камък

Цена 4/6/8/10 / 12mm тъмно зелен ръчно изработени от кръгли мъниста от естествен камък

BGN 1.74

Наличност
Налично


5813117976071021 Особено се препорачува US $ 1.56
/пакет US $ 0.90
/парче US $ 0.35
/парче US $ 1.16
/пакет US $ 1.08
/пакет US $ 1.26
/парче US $ 0.57
/парче US $ 0.70
/парче US $ 0.50
/парче US $ 1.98
/парче US $ 1.48
/пакет US $ 1.00
/парче здраво добредојдовте на нашата продавница о , Драги пријатели,
За превозот Кина пост воздух mail превозот во Азија, сад, Европа, обично 10-25 дена,од Други земји треба да се земе 20-60 дена. Ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете DHL/Федекс/UPS/ТНТ/ EMS, обично трае 3-7days,EMS треба да се земе 5-15 дена. За плаќање Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање Кога ќе добиеме вашата уплата белешка за цел, ќе организираме shippment. Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка. Ако не ја прими стоката, ние не ќе ги добиете вашите пари, не грижете се, ние ќе се прошири на времето, се додека не добиете нив. Повратни информации Драг пријател, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. И ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, и ние ќе ви одговори на сите прашања во рок од 24 часа

Основни характеристики

Диаметъра На Продукта:
4mm 95pcs, 6mm 60pcs, 8mm 45pcs, 10mm 35pcs, 12mm 30pcs
търговска марка:
FLTMRH
Материал:
Камък
Форма На Продукта:
Кръгла Форма
Номер На Модела:
asgagwehwewe
Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели

Избор на клиенти