Категории

.

Категории

.

Безплатна доставка PET мембрана аксесоари 7x9 cm бижута пръстен опаковка 3D дисплей Box бижута презентация на щанда на притежателя на багажник

Безплатна доставка PET мембрана аксесоари 7x9 cm бижута пръстен опаковка 3D дисплей Box бижута презентация на щанда на притежателя на багажник

BGN 8.00 BGN 8.58

Наличност
Налично


Бесплатен Превозот на домашни МИЛЕНИЧИЊА Мембрана Додатоци 7x9cm Накит Прстен Пакување 3 D Приказ Кутија за Накит Презентација Стојат Носителот Рек Опис Jewlry Екранот Носителот Големина 7*9cm Акрилик Материјал, домашно МИЛЕНИЧЕ Мембрана Бела Боја Црна Нето Тежина 100g Пакет едно парче
Накитот е Референца за Цел Само, тоа не е вклучена во овој оглас
торба

Основни характеристики

търговска марка:
TREACHI
Материал:
Пластмаса
Номер На Модела:
J-3355129
Височина На Продукта:
9cm
Дължина На Продукта:
7cm
Тегло На Продукта:
100g
Широчина На Елемента:
2cm
Опаковка За Бижута И Тип На Дисплея:
Кутии И Дисплеи
Тип Елемент:
Опаковане И Дисплей Бижута

Избор на клиенти