Категории

.

Категории

.

Рафтинг виси на полилея системи от отделни компонентни връзки, не съдържа олово и кадмий, вентилатор, античен сребърен цвят, 26x24x1. 5 мм, отвор: 2mm

Рафтинг виси на полилея системи от отделни компонентни връзки, не съдържа олово и кадмий, вентилатор, античен сребърен цвят, 26x24x1. 5 мм, отвор: 2mm

BGN 5.00 BGN 6.50

Наличност
Налично


барел
Легура Dangle Лустерот Компонента Линкови, Доведе Слободни и Кадмиум Слободни, Вентилатор, Антички Сребрен Боја
Големина : за 26mm долго, 24mm широк, 1.5 мм дебел, дупка : 2mm.
Креативен дизајн опции во прифатлива легура. Овие економски цени да ги направи совршен за цена-точка креации. Одлично за neckalce и гривни"s привезоци или earrng компоненти.
***********************************************************************************
НАПОМЕНА :
1. Некои камен монистра' боја е обоена , и боја може да исчезнат . Ве молиме потврдете го тоа пред да нарачате ако не предвид обоена боја!
2. Мешана боја производи во нашата продавница може да се разликува со производите што сте го добиле. Ако сакате некои точната бои, ве молиме обратете се на нашата служба за корисници пред да нарачате.
***********************************************************************************
Жешка Тема :

Основни характеристики

Номер На Модела:
X-EA6861Y
Тегло На Продукта:
26g
Характеристики На Продукта:
Фен
Материал:
Метални
Тип Бижута Находки:
Конектори
Тип Елемент:
бижута находки
Цвят на метала:
античен сребърен
Стил:
Тибетски Стил
Завърши:
Без Кадмий И Олово
Форма:
Фен
единица за измерване:
10шт
Материал:
Сплав

Избор на клиенти