Категории

.

Категории

.

4-Луночный конектор линк висулки, висулка подхожда огърлица, гривни, бижута направи си САМ L1716 14. 7x11. 9mm 30шт Антично сребро

4-Луночный конектор линк висулки, висулка подхожда огърлица, гривни, бижута направи си САМ L1716 14. 7x11. 9mm 30шт Антично сребро

BGN 3.00 BGN 4.78

Наличност
Налично


Антички Сребрен 4-Дупка Конектор Линк Шарм Pendant Одговара Ѓердан Нараквици Накит DIY L1716 14.7x11.9mm
Материјал : цинк легура(без олово)
големина на : 14.7x11.9mm дебелина 3.6 mm дупка 1.96 mm
1inch=25.4 mm 1mm=0.0393 инчен Вообичаениот пакет : Метод на Плаќање прифаќаме само Alipay,Зачувам ,Кредитна картичка,Western Union. Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Превозот Услови Стандард на Услуги е YANWEN Пост Експедитивни Услуги е Кина пост EMS,UPS-от,FEDEX,DHL. Ние брод понеделник до сабота со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-маил пред вашата исплата ако сакате да го промените вашиот превозот адреса. Стандард на Услуги трае околу 18-25 работни дена. Експедитивни Услуги трае околу 10-15 работни дена. Превозот време за време на Сезона (Божиќ,Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување. Се враќа Рок Во случај да сте го добиле дефект на објектот,потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова. Во случај да сте го добиле погрешен објект,Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување. Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект,ќе има случаи кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај,ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата.

Основни характеристики

Тип Елемент:
бижута находки
търговска марка:
LZsilver
Диаметъра На Продукта:
2.1cm
Тип На Метали:
Цинк Сплав
Номер На Модела:
L1716
Характеристики На Продукта:
подходящи обеци
Материал:
Метални
Дължина На Продукта:
19cm
Тегло На Продукта:
1g
Тип Бижута Находки:
Конектори
Височина На Продукта:
2.1cm
Широчина На Елемента:
2.1cm

Избор на клиенти