Категории

.

Категории

.

10 бр./лот Multiy стил 12 мм Kawaii полимерна глина Fimo FlowerChunky ResinFlatback мъниста Сам лента за глава за коса

10 бр./лот Multiy стил 12 мм Kawaii полимерна глина Fimo FlowerChunky ResinFlatback мъниста Сам лента за глава за коса

BGN 1.79

Наличност
Налично


Помине уметност fimo налепници за DIY помине уметност
Материјал : fimo
Боја : комбинација на боја
Големина : ве молиме видете на производот детали име
Состојба : нова
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.2. Ако не можете веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно. Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено плаќање по верификација.
3. Ние само брод да се потврди цел адреса. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите.
6. Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
Материал:
Глина
Форма На Продукта:
Кръгла Форма
Глоба или мода:
Модни модели
Тип Елемент:
Мъниста
Качество:
Високо качество
Тип:
полимерна глина
Брой:
10шт

Избор на клиенти