Категории

.

Категории

.

100 прозрачен прозрачен каплевидный купол Flatback Glass Cabochon 10X14mm

100 прозрачен прозрачен каплевидный купол Flatback Glass Cabochon 10X14mm

BGN 7.00 BGN 7.98

Наличност
Налично


100 Транспарентен Јасно Teardrop Купола Flatback Стакло Cabochon 10 X14mm
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел No : GFB05-1
КОЛИЧИНА за овој оглас : 100 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Јасно Боја
Големина : Години : 10мм во (3/8") X14mm(0.55") , 4mm(0.16") во висина
Материјал : стакло
ЗАБЕЛЕШКА ве Молиме да се разгледа актуелната големини дадени во листата како слики се генерално зголемена да се покаже детали.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
търговска марка:
finding4show
Материал:
Стъкло
Форма На Продукта:
Грушевидная Форма

Избор на клиенти