Категории

.

Категории

.

4 бр./компл. през цялата кръг шапка плетиво плетач плета стан пластмасова макара плета стан за прежда кабел плетач смесен цвят

4 бр./компл. през цялата кръг шапка плетиво плетач плета стан пластмасова макара плета стан за прежда кабел плетач смесен цвят

BGN 35.68

Наличност
Налично


Пластични Гајтанот Плетење Loom за Предиво од Папочната Knitter, Мешана Боја
Големина : околу 14~29cm во дијаметар, од 3,5 см висок; поле : 31x31x5cm.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Бижута, Инструменти И Оборудване
търговска марка:
пандахолл
Тегло На Продукта:
1331 g
Дължина На Продукта:
31cm
Вид На Бижута, Инструменти И Оборудване:
комплект инструменти
Характеристики На Продукта:
смесен цвят
Широчина На Елемента:
31cm
Номер На Модела:
Инструмент-Р075-01
Материал:
Пластмаса
Цвят:
смесен цвят
Класификация:
вязальный машина
единица за измерване:
1 комплект

Избор на клиенти