Категории

.

Категории

.

Безплатна доставка ПАТ мултифункционален дисплей, бижута, обеци, гривна, колие пръстен стойката ясно аксесоари дисплей на скоростната

Безплатна доставка ПАТ мултифункционален дисплей, бижута, обеци, гривна, колие пръстен стойката ясно аксесоари дисплей на скоростната

BGN 14.00 BGN 15.02

Наличност
Налично


Бесплатен Превозот на домашни МИЛЕНИЧИЊА Мултифункционален Накит Екранот Earring Хривнија Ѓердан Прстен Екранот Стојат Јасно Додатоци се Прикаже Поле Опис Jewlry Екранот Ѓердан Носителот Големина 23*9cm Акрилик Материјал, домашно МИЛЕНИЧЕ Мембрана Бела Боја Црна Нето Тежина 180g Пакет едно парче
Накитот е Референца за Цел Само, тоа не е вклучена во овој оглас
торба

Основни характеристики

търговска марка:
TREACHI
Материал:
Пластмаса
Номер На Модела:
J-33266215110
Височина На Продукта:
9cm
Дължина На Продукта:
23cm
Тегло На Продукта:
180g
Широчина На Елемента:
2cm
Опаковка За Бижута И Тип На Дисплея:
Кутии И Дисплеи
Тип Елемент:
Опаковане И Дисплей Бижута

Избор на клиенти