Категории

.

Категории

.

3x4cm на Едро 500шт Розово прасе печат бижута хапчета перла на прах запечатан плик с Цип Lock пластмасови подаръчни опаковки, торбички H0400

3x4cm на Едро 500шт Розово прасе печат бижута хапчета перла на прах запечатан плик с Цип Lock пластмасови подаръчни опаковки, торбички H0400

BGN 27.04

Наличност
Налично

3x4cm трговија на Големо 500 Pcs Розова Свиња Печатење Накит Пилула Бисер во Прав филозофите на херметичкиот Торба Zip Заклучување Пластични Подарок Пакување Кеси H0400
За руската клиент , ќе треба да даде ни го вашето ЦЕЛОСНО ИМЕ и презиме и ДЕТАЛНИ АДРЕСА , ако не ,пратката ќе биде испратена назад . Материјал : Пластични Точка Количина : 500pcs/многу , затоа што на кеси се пакување на машина,така количеството можеби ќе имаш мала грешка( 2-5pcs помалку или повеќе е нормално .),ве молиме за разбирање. Големина : 3x4cm / 1.18x1.57" (приближно) , ве молиме проверете ја е во ред за вас ,и двојно дебелина само 0.2 мм ,пакување мини jwelry подарок. Боја : Розова Свиња Белешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми . јас не сакате да ја видите лоши коментари (за големината)итн. ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме!
добредојдовте во мојата продавница
1. Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. 2. Ако сакате да го користите други превозот адреса, ве молиме контактирајте со нас. 3. Понекогаш ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи ) 4. Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !
1.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Опаковане И Дисплей Бижута
Материал:
Пластмаса
Опаковка За Бижута И Тип На Дисплея:
Торбички
Диаметъра На Продукта:
0inch
Дължина На Продукта:
3cm
Тегло На Продукта:
200g
Широчина На Елемента:
4cm
Характеристики На Продукта:
Бижута Подарък Пластмасови Пазарски Чанти
Височина На Продукта:
0inch
Номер На Модела:
H0400
Размер:
3x4cm / 1.18x1.57''
Модел:
Розово Прасе
Брой:
500 бр. / лот
Модни модели:
Малки Найлонови Торбички Бижута Подарък Пластмасова Опаковка
използвайте за:
Найлонови Торбички Замъка Закопчалки-С Цип За Хранене
Тип:
Малки Найлонови Опаковки За Шоколадови Бонбони
Стил:
Малки Найлонови Торбички За Бижута
Случай:
Малките Найлонови Торбички Обгръщащ, Малки Пластичните Bgas За Подаръци
Използването на:
Найлонови торбички при пазаруване, найлонови торбички замъка Цип-цип
ПОДХОДЯЩ ЗА:
Малки Найлонови Торбички, За Обици

Избор на клиенти