Категории

.

Категории

.

30*40 см, 50 бр. синьо небе подаръчни комплекти за бижута / сватба / Коледа / рожден Ден / гривни прежди чанта с дръжки опаковка от органза чанти

30*40 см, 50 бр. синьо небе подаръчни комплекти за бижута / сватба / Коледа / рожден Ден / гривни прежди чанта с дръжки опаковка от органза чанти

BGN 33.00 BGN 34.40

Наличност
Налично

Organza кеси големина Круг Organza Торба Други вреќи Кликнете тука : , , , , ,
Топло совети :
Големини од мерењата прирачник, и може да има грешки 0.5-1cm поради различните методи за тестирање.
Слики и информации само за референца, бидејќи снимање светла и различни бои на екранот и други прашања може да предизвика слика на стоки и материјали имаат одредена боја, сите да преовладуваат во вид.

Основни характеристики

Цвят:
Синьото езеро
Тип Елемент:
Опаковане И Дисплей Бижута
Материал:
Плат
Опаковка За Бижута И Тип На Дисплея:
Торбички
Диаметъра На Продукта:
0cm
Дължина На Продукта:
40cm
Тегло На Продукта:
0g
Широчина На Елемента:
0cm
Характеристики На Продукта:
Торбички От Органза
Височина На Продукта:
30cm
Номер На Модела:
30x40

Избор на клиенти