Категории

.

Категории

.

3 мм Мандарина Корея полиестер вощеный восъчни кабел низ конци+бижута и аксесоари гривна колие тел въже 50 ярда/ролка

3 мм Мандарина Корея полиестер вощеный восъчни кабел низ конци+бижута и аксесоари гривна колие тел въже 50 ярда/ролка

BGN 39.84

Наличност
Налично


Добредојдовте на нашата продавница!
1) линк за нашата продавница :
2 ) Дијаметри се приближуваме и бои може да се различни, бидејќи на различни
серии,различни бренд,различен материјал.Ве молиме не го споредуваат бои
помеѓу различни производи.Ви благодариме!
Материјал : Полиестер
Големина на :
Должина : 50yards / тркалаат Дијаметар : 3мм
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Шарени, Како ќе ги собереш (183#)
Количина :
Околу 50 Yards/ roll /една боја/ многу
(Направени во кина)
Answer : ___________________________ Note :
Вистинската Боја :
Со Користење На Примерок :
3) Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по јасно плаќање.
Превозникот Име
Превозот бесплатно
Следење На Услугата
Кина Пост Воздух
Слободен!! ( $300 Преку Воздух Пост цена 15-45 дена)
www.intmail.183.com
DHL
Слободен!! ( > $300 Преку Воздух Пост цена 5-10 дена)
www.dhl.com
EMS
www.ems.com
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
4)Политика На Враќање
Ние гарантираме 100% задоволство. Ако чувствувате дека не се задоволни со предмети што сте го добиле од нас, и објектот се разликува од описот. Ве молам дозволете ми да знам. целосна наплата, замена или замена е понуден. Само ако има потреба, ве молиме вратете го објектот за да ни во рок од 3 дена откако ќе го добие тоа.
Ве молиме Имајте предвид : ние нема да се врати превозот цена или не се превозот цена назад кон мене, освен ако тоа не е наша вина. Се надеваме дека може да се разбере ова.
5)Други Политики :
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек.

Основни характеристики

Тип Елемент:
бижута находки
Характеристики На Продукта:
Въжени Кабели
Тип Бижута Находки:
Кабели
Височина На Продукта:
5000cm
Номер На Модела:
3мм
търговска марка:
BETENSH
Тегло На Продукта:
500g
Диаметъра На Продукта:
0.3cm
Дължина На Продукта:
5000cm
Широчина На Елемента:
0.3cm
Материал:
Polyester

Избор на клиенти