Категории

.

Категории

.

BFQ нов пристигане ислямски бижута молитвени мъниста тасбих за мюсюлманския Рамадан IA-MR067

BFQ нов пристигане ислямски бижута молитвени мъниста тасбих за мюсюлманския Рамадан IA-MR067

BGN 12.00 BGN 15.54

Наличност
Налично


ПЛАЌАЊЕ - Прифаќаме само платформа за плаќање. Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете е-пошта до нас или да побарате помош. Ви благодариме. БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ - Ние Брод на производите во светот во рок од 7 работни дена (по приемот расчисти исплата) со оглед на изработка на време, како на мерењето. Повеќето земји се за БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од Кина Пост Воздух Mail, Откако ние брод на предмети ние ќе ви обезбедиме со следење на број. Во принцип, на клиенти од Европа, Северна Америка и Азија да се добијат производи во рок од 30 дена. На клиенти од Јужна Америка, како Аргентина и Бразил да се добијат производи, во рок од 40 дена. Русија клиентите би можеле да добиете на стоки во рок од 45 дена, ако некои несреќа се случи, Тоа може да трае повеќе од 60 дена, ве Молиме почекајте трпеливо. Ви благодариме. НАШИТЕ ПАКУВАЊЕ - ШОПИНГ ТРЕБА ДА СЕ ВИДИ - 1.Повратни информации ве Молиме да ни даде 5 ѕвезди Позитивни повратни информации по добивање на производи и ги сакам, Тоа е многу важно за нас. Ви благодариме. Пред да замине Неутрални или негативни повратни информации, ве молиме да ни дадете можност да го реши вашиот проблем. Ние веруваме дека сите спорови може да се реши со меѓусебна спогодба. Ние ќе се направи секој обид да го реши проблемот. Ви благодариме. 2.Што да правам кога купување заштита времето истекува? Ако купите заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. 3.Објектот Фотографија 100% Вистински ФотоФотографиите Се Сите Околу 100% тело го зеде во нашата продавница.

Основни характеристики

Тип Елемент:
Мъниста
Глоба или мода:
Модни модели
Номер На Модела:
ИА-MR067
Форма На Продукта:
Овална Форма
Материал:
Смола
Тегло На Продукта:
32g
търговска марка:
ESB
Външен Диаметър:
10mm
Тип Елемент:
мюсюлманските молитвени броеници
размерът на топки:
10*14mm
Пол:
Унисекс
Разпродажба:
фабрика веднага
Is_customized:
Yes
Дизайн:
33 tesbih

Избор на клиенти