Категории

.

Категории

.

KTC-200mm е-състав сензор за линейно движение, индикатор за положение сензор, сензор за движение, мащаб на съпротива

KTC-200mm е-състав сензор за линейно движение, индикатор за положение сензор, сензор за движение, мащаб на съпротива

BGN 67.00 BGN 78.40

Наличност
Налично


Патување] мерење на KTC-200mm
интерфејс : имаме 1# 2# факултативна
ако не ми даде ние испрати порака до вас 1# универзална интерфејс , ви благодариме ве Молиме Имајте во предвид : Ние имаме во акции, цело време Ние испрати пакет со "Ali Express Стандард за Испорака" , Сите пакети имаат следење на број Сите производи имаат 1 година гаранција Батерии не се вклучени, Освен некои производи се користи литиум батерија. Сите производи вклучуваат продажба на мало пакување. ако не имаат мало кутија , можеби кутија е премногу hight , ПА Ако се дистрибутер,ве молиме контактирајте со нас. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. за превозот Превозот во светот. (Освен за некои земји и APO / FPO) 2. Процесот на ред во времето по плаќање на проверка. Ние само брод потврдените цел адреса. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса. 4. Прикажана на сликата не е вистински објект и е за повикување само. 5. Услуга транзит време предвидено од страна на превозникот, со исклучок на викендите и празниците. Сообраќајот на времето може да варира, особено за време на сезона. 6. Ако не ја прими пратката во рок од 30 дена од денот на плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на стоки и одговор на вас како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. враќање или надоместок 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.

Основни характеристики

Номер На Модела:
ПТК-200мм
търговска марка:
WAYSEAR
Категория сензор:
Категория Почивен Модели:
Повторяемост:
0,01 мм

Избор на клиенти